Kurtlar Vadisi Pusu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucescu'dan EVET

Lucescu'dan EVET Empty Lucescu'dan EVET

Mesaj  Admin Salı Ocak 01, 2008 8:40 pm

Lucescu, yöneticilere "Önce Kalli'nin durumu netleşmeli. Sonra da kulübümü ikna etmelisiniz. Ben gelmeye hazırım" dedi. Dün tüm Türkiye, Galatasaray'ın Lucescu ile ilgilendiğini Fotomaç'tan öğrendi. Bu haber sarı-kırmızılı taraftarlar arasında büyük heyecan yarattı.

Lucescu hazır
Shakhtar'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Rumen hocanın "Kulübümle el sıkışın, seve seve gelirim" dediği öğrenildi.

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp ile yollarını ayırmayı planlayan Galatasaray, Mircae Lucescu'nun transferinde önemli adımlar attı. Geçtiğimiz günlerde Rumen teknik adama "Birlikte çalışalım" teklifini yapan sarı-kırmızılı yönetim, Lucescu'dan olumlu yanıt aldı. Tecrübeli teknik adamın, "Shakhtar Donetsk ile 1 yıl daha anlaşmam var. Eğer bunu hallederseniz seve seve Galatasaray'ın başına geçebilirim" diyerek yönetime yeşil ışık yaktığı öğrenildi.

TEK SORUN TAZMİNAT
Lucescu'dan aldığı olumlu cevap üzerine Galatasaray, Shakhtar Donetsk kulübüyle irtibata geçmeye hazırlanıyor. Rus kulüple tazminat konusunda el sıkışmanın yollarını arayacak olan Galatasaray'ın bu nedenle 2 milyon doları gözden çıkardığı da gelen haberler arasında. Sarı-kırmızılı yönetim, Lucescu'nun transferini netleştirip, Rumen teknik adamın isteği doğrultusunda ara transfere yön vermeyi planlıyor.
Admin
Admin
Admin

https://kurtlarvadisipusu.0wn0.com