Kurtlar Vadisi Pusu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MsN NİCLERİ ( PART 3 )

MsN NİCLERİ ( PART 3 ) Empty MsN NİCLERİ ( PART 3 )

Mesaj  Admin Perş. Ara. 27, 2007 9:05 pm

46- Seni bu dünyada 3 kişi seviyorsa bunu bil ki en çok seven benim, seni bu dünyada 2 kişi seviyorsa ilki benim, seni bu dünyada bir kişi seviyorsa o bir tek benim seni bu dünyada kimse sevmiyorsa bil ki ben ölmüşüm.
47- Bir dalda 7 gül 6’sını rüzgar alır biri kalır. Alayım diye onu 7 kere çağıracağım seni 6 sında gelme ama söz ver 7. sinde tek sözümle tek gülle gel.
48- Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım, güneşi odama aldım, rüzgardan şarkılar yaptım. Bir seni söyledim sonra şarkıları...
49- Sen her zaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil seni seviyorum!!!!!!
50- Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.
51- Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik. Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdayı böylesi bildik biz...
52- Sen var ya sen sigaram gibisin, dumanı saçların, alevi gözlerin. Yalnız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.
53- Güllerin arasında geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm, gülü koklamak olsa da ölüm, senin için ölmeye değer be gülüm.
54- Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen.
55- Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın.
56- Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.
57- Bir dilenci gibi kapına geleceğim. Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; param var diyeceğim! Ekmek vereceksin; karnım tok diyeceğim! "öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "bir zamanlar sana verdiğim kalbimi" diyeceğim!
58- Sen son cümle ben noktayım, bitme bensiz bitme sakın! Bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. Su bende ben kuraktayım. Var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım. Sakın durma gitme sakın...!!!
59- Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara! Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana! Sana aşığım bebek kokulu yarim.
Admin
Admin
Admin

https://kurtlarvadisipusu.0wn0.com

- Similar topics